Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Özmirioğlu Pamuk Yağ Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Türkiye’de 1978’den bu yana yağ ve yem sanayisinde faaliyet göstermektedir. Özmirioğlu; 450 ton/gün kapasiteli çekirdek kırma ve ham yağ üretim tesisi, 350 ton/gün kapasiteli rafineri tesisi ile; 500 ton/gün pelet yem tesisi, 250 ton/gün flake yem tesisi ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Özmirioğlu A.Ş.; Kaliteli ham maddeyi, gelişen teknolojiye uygun kontinü sistem makinelerle işleyerek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman prensip edinmektedir. Bu amaçla sahip olduğu bilimsel ve uluslararası standartlara uygun ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, helal ve kosher sertifikalarını etkin bir şekilde uygulamakta olup, HACCP sistemi ile üretim kontrol altına alınmakta, gıda güvenliği sağlanmaktadır.

Bölgenin en gelişmiş laboratuvarlarından birine sahip olan Özmirioğlu A.Ş., teknolojiyi yakından takip etmekte, ürün çeşit ve kompozisyonlarında artan talebe karşılık ürünlerindeki Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Firmamız, ürünlerinin lojistik hizmetini kendi bünyesindeki 100'e yakın tır filosuyla karşılamakta olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Modern araç filosuna ve etkin iletişim ağına sahip olan firmamız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.

Özmirioğlu Pamuk ve Yağ Sanayi

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlarda uygun maliyetli, kaliteli ve yenilikçi ürünler yaratmak, bilim ve teknoloji ışığında yapılan üretim ile tüketici taleplerini karşılamak ve sektör tarafından tercih edilen bir firma olmak.

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, global pazarda da fark ve değer yaratan öncü bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinin sürekliliğinin sağlanması ve çalışanların eğitimi ile ürün kalitesi en üst seviyede tutulmaktadır. Modern laboratuvarlarımızda yaptığımız Ar-Geçalışmaları ile ürün çeşitliliği ve güvenilirliğini sağlamak öncelikli kalite anlayışlarımızdır.

Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyeti odaklı
  • Dürüst ve şeffaf
  • Yenilikçi
  • Çevre ve topluma duyarlı
  • Yaratıcı
  • Dinamik